Piegāde

Piegāde

 

Bezmaksas piegāde Liepāja!

Piegāde OMNIVA sūtījumu termināļos 3,90 EUR; (2-4 darba dienas)

OMNIVA sūtījumu pakalpojumi ir ērts un vienkāršs piegādes veids, jo Jūs varēsiet saņemt savu sūtījumu jebkurā brīdī. Kad sūtījums tiek piegādāts sūtījumu terminālī pēc Jūsu izvēles, Jūs saņemsiet SMS un e-pasta vēstuli.

SVARĪGI! Precīzi norādiet sava tālruņa numuru un e-pasta adresi, jo visa informācija par sūtījumu piegādi tiks nosūtīta uz Jūsu tālruni!

Jūs varat izņemt savu sūtījumu no OMNIVA sūtījumu termināļa jebkurā brīdī 3 kalendāro dienu laikā pēc SMS vai e-pasta saņemšanas.

Ja Jums nav iespējams izņemt savu sūtījumu 3 kalendāro dienu laikā, OMNIVA Jums nosūtīs atgādinājumu par Jūsu sūtījumu. Ja Jūs neizņemat savu sūtījumu 7 kalendāro dienu laikā, sūtījums tiks atdots mums atpakaļ.

www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti Pirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, KuponiPirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, Kuponi Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv
Liepāja videonovērošanas sistēmas, aero foto un video, DAHUA Latvijā © 2019   
X

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. 

PIEKRĪTU