Privātuma noteikumi

Privātuma noteikumi

Likris.lv privātuma noteikumi

 

Lietotāju datu drošība

SIA AMELA1 ir interneta veikala LIKRIS.lv īpašnieks. SIA AMELA1 ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

Sīkdatņu lietošana

Informācija, ko iegūstam par apmeklētājiem, izmantojot mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim. Lai varētu nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus mūsu klientiem un izvērtēt vajadzības uzlabot mājas lapas saturu un tā izvietojumu, par interneta veikala apmeklētājiem papildus lietotāja sniegtajiem datiem tiek ievākta informācija, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos (IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās veikala sadaļas un preces).

Likris interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Sīkdatnes tiek lejupielādētas lietotāja datorā automātiski, kad tiek lietots internets. Sīkdatnes tiek uzglabātas lietotāja cietajā diskā un to dati palīdz uzlabot Likris interneta veikala darbību un piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Trešo pušu sīkdatnes

SIA AMELA1 sadarbības partneri - trešās personas var izmantot sīkdatnes, lai izvērtētu Likris interneta veikala reklāmu efektivitāti un personalizētu reklāmas saturu. Informācija, ko trešās personas-reklāmas sniedzēji var ievākt, var iekļaut tādus datus kā ģeogrāfisko atrašanās vietu vai kontaktinformāciju, piemēram, e-pasta adresi. Izmantojot Likris.lv interneta veikalu, lietotājs piekrīt sava datora sīkdatņu analīzei, piedāvājot personalizētus piedāvājumus.

Personīgā informācija

Visa Likris interneta veikalā norādītā informācija (vārds, telefona numurs, epasta adrese, piegādes adrese) tiek izmantota tikai piegādes vajadzībām un netiek nodota trešajām pusēm. Personīgās informācijas lietošana notiek saskaņā ar LR spēkā esošo likumdošanu. Klienta epasta adrese tiek izmantota jaunumu nosūtīšanai no Likris interneta veikala, ja lietotājs ir norādījis, ka vēlas saņemt jaunumu epasta sūtījumus. 

www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti Pirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, KuponiPirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, Kuponi Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv
Liepāja videonovērošanas sistēmas, aero foto un video, DAHUA Latvijā © 2018